Kariéra


Hledáme řidiče skupiny C+E.Nabíráme nové řidiče do naší kamionové flotily. Pojďte jezdit po Evropě s novými vozy a nechte si za to královsky zaplatit. Bojíte se, že budete pořád v práci? To u nás nehrozí. S promakaným systémem turnusů totiž získáte až šest měsíců volna v roce!

 

Proč jezdit s námi?

  • Dostanete smlouvu na dobu neurčitou a slušnou výplatu.
  • Díky našemu systému turnusů nebudete pořád v práci.
  • Vybrat si můžete vlastní turnusy – týden v práci / týden doma, dva týdny v práci / dva týdny doma, čtyři týdny v práci / čtyři týdny doma. Jak chcete VY!
  • Na naše dispečery je prostě spoleh.

 

Co po vás budeme chtít?

  • Řidičák skupiny C+E.
  • Pokud máte zkušenosti s dopravou – super.
  • Umět alespoň základy angličtiny nebo němčiny. Je to jen výhoda pro Vás.
  • Požadujeme zodpovědnost a spolehlivost, jelikož jsou pro nás tyto hodnoty klíčové.
  • Výpis bodového konta řidiče a rejstříku trestů.
  • Absolvovat zdravotní prohlídku a psychotesty.

 

Pojďme to společně zkusit. Uvidíte, že budete nadšení. Zavolejte na + 420 417 824 954 nebo nás kontaktujte přes web

Změňte svůj život a pojďte vydělávat pořádné peníze

Královský plat a spoustu volného času. To nikde jinde mít nebudete. Řidiči kamionů si u nás vydělají i více než 80 000,- čistého měsíčně, a to už je pořádný ranec peněz. Sami si můžete vybrat, jaký turnus a kolik času strávíte za volantem.

Dovolenkový turnus za 27 000,- měsíčně

Chcete se občas jen svézt v kamionu a vydělat slušné peníze? Přesně pro vás jsme připravili dovolenkový turnus 2 týdny v práci a 4 týdny doma. Vyděláte si bezmála třicet tisíc čistého měsíčně a budete pořád doma.

 

Půl na půl turnus za 40 000,- měsíčně

Chcete trávit více času doma s rodinou, ale přesto si vydělat? Turnus 2 týdny doma a 2 týdny v práci si zamilujete. Na účet vám přijde čtyřicet tisíc čistého a čtrnáct dní v měsíci zůstanete doma. Za nás ideální volba.

 

Více času v práci za 54 000,- měsíčně

Chcete si více vydělat, ale přesto se občas podívat domů? Náš turnus 2 týdny v práci a 1 týden doma tohle přesně splňuje. Skvělá příležitost hlavně pro mladší řidiče bez závazků.

 

Dřina za skvělých 81 000,- měsíčně 

Doma sice moc nebudete, ale na druhou stranu vás královsky zaplatíme. Není moc jiných zaměstnání, kde si vyděláte přes 80 000,- měsíčně. Naše individuální dlouhé turnusy jsou sice dřina, ale za odpovídající odměnu.

 

Denně si u nás vyděláte 2 665,- Kč a záleží jen na vás, kolik těch dní z měsíce bude pracovních. Peníze chodí pravidelně a vždy v termínu. Chcete do toho jít s námi?

PROČ JEZDIT PRÁVĚ S NÁMI?

Ano, v BLM Trucking je to možné. Náš systém turnusů nabízí až 6 měsíců volna v roce.
U nás máte pravidelné volno min. 2 týdny, dopředu plánované. U nás víte kdy budete doma a můžete si naplánovat vše v předstihu, nestane se Vám, že Vás dispečer nechá v EU atd. U nás je střídání pravidelné a spolehlivé.
A ono to jde někde jinak? U nás vždy v termínu nebo lépe ještě před ním a to jak mzdu tak stravné. Bezhotovostně a na účet. Peníze si vyberete kdykoliv a kdekoliv a zdarma!
A ono se to někde nedělá? Ne? U nás bereme zákony a nařízení vážně a plně se jimi ve společnosti řídíme. Ale samozřejmě chceme, pokud to jen trochu jde, pravidla maximálně využívat.
U nás tedy ne! Máme vysoce nadstandardní pojištění (havarijní, povinné, asistence, DAS, zaměstnanecké - na co si vzpomenete, na to jsme my i Vy pojištěni). Tedy například zapadnete, když se otáčíte u klienta - zavoláte a na naše náklady Vás vyprostí. Nebo se po Vás "vozí" policie bezdůvodně - voláte na naše náklady D.A.S. právní pojištění a oni se o Vás profesionálně postarají vč. právního zastoupení. A v případě nehody víte, že spoluúčast je 10% a tyto Vám zase kryje z 90% zaměstnanecká pojistka. Tedy např. při škodě 100 000 Kč z vlastní viny platíte jen 1000 Kč atd. Prostě a jednoduše, víme že práce řidiče je náročná a kryjeme Vám záda.

CHCETE JEZDIT S NÁMI? OZVĚTE SE NÁM!


Zanechte nám na Vás kontaktní údaje a my se Vám ozveme nazpět.