O nás


ZMĚŇ SVŮJ ŽIVOT, JEZDI S NÁMI!Chceš pracovat pro naši společnost CONTINO HOLDING A/S, která disponuje flotilou cca 400 tahačů a 500 návěsů?

Zvol si délku turnusu dle svých preferencí. Nabízíme denní sazbu 2.535 Kč.

Preferuješ být více doma? Zeptej se nás na turnus 2 týdny v práci a 4 týdny doma (čistý příjem cca 25.600,- Kč čistého).

Chcete si vydělat, ale přesto se občas dostat domů? Máme pro Vás turnus 2 týdny v práci a 1 týden doma (čistý příjem cca 51.400,- Kč čistého).

Žiješ pro svou práci a očekáváš za to odpovídající odměnu? Pojď k nám jezdit dlouhé individuální turnusy a vydělej si 77.000,- Kč čistého měsíčně.

VÝHODY NAŠICH ŘIDIČŮ

PROČ JEZDIT PRÁVĚ S NÁMI?

Ano, v BLM Trucking je to možné. Náš systém turnusů nabízí až 6 měsíců volna v roce.
U nás máte pravidelné volno min. 2 týdny, dopředu plánované. U nás víte kdy budete doma a můžete si naplánovat vše v předstihu, nestane se Vám, že Vás dispečer nechá v EU atd. U nás je střídání pravidelné a spolehlivé.
A ono to jde někde jinak? U nás vždy v termínu nebo lépe ještě před ním a to jak mzdu tak stravné. Bezhotovostně a na účet. Peníze si vyberete kdykoliv a kdekoliv a zdarma!
A ono se to někde nedělá? Ne? U nás bereme zákony a nařízení vážně a plně se jimi ve společnosti řídíme. Ale samozřejmě chceme, pokud to jen trochu jde, pravidla maximálně využívat.
U nás tedy ne! Máme vysoce nadstandardní pojištění (havarijní, povinné, asistence, DAS, zaměstnanecké - na co si vzpomenete, na to jsme my i Vy pojištěni). Tedy například zapadnete, když se otáčíte u klienta - zavoláte a na naše náklady Vás vyprostí. Nebo se po Vás vozí policie bezdůvodně - voláte na naše náklady D.A.S. právní pojištění a oni se o Vás profesionálně postarají vč. právního zastoupení. A v případě nehody víte, že spoluúčast je 5% a tyto Vám zase kryje z 90% zaměstnanecká pojistka. Tedy např. při škodě 100 000 Kč z vlastní viny platíte jen 500 Kč atd. Prostě a jednoduše, víme že práce řidiče je náročná a kryjeme Vám záda.

CHCETE JEZDIT S NÁMI? OZVĚTE SE NÁM!


Zanechte nám na Vás kontaktní údaje a my se Vám ozveme nazpět.